18 Şubat 2019 01:40

İdrar testinde çıkmadıysa ne olabilir?

Hocam yaşadığım cinsel ilişkiden 5 gün sonra penisimde kaşıntı ve yanmalar başladı penisin üstünde de sürekli çok az akıntı oluyor kaşıntı sürekli oluyor yanma da idrar yaptığımda ve idrar yaptıktan sonra kısa bir süre oluyor. Bu şikayetlerim başlamadan önceki gece ve ondan önceki birkaç gün de çok aşırı stresliydim stresten olabilir mi? Ve bugün acile gittim idrar testi istediler yaptırdım ve temiz çıktı sorun ne olabilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)

çiya cinsel yolla bulaşan hastalıkları idrar tahliliyle saptayamazsın geçmiş olsun

18 Şubat 2019 11:27