dd
Soru Sahibi
15 Temmuz 2021 00:11

Hormon testi

Merhaba hocam adetimin 5. Gunu yaptirdigim test sonuclari fsh 9.20 referans araligi 3-12 lh 11 referans araligi 2_ 12 e2 124 referans araligi 30-90 amh 1.80 vajinal ultrasonda herhangi bir kist saptanmadi hag raporumda tuplerim acik merak ettigim e2 degerimin yuksek cikmasinin sebebi adetin 5. Gunu vermis olmamdan kaynakli olabilirmi stres yada ilaclar bunu tetiklermi normalde 40 seviyelerinde oluyordu adetin 3. Gunlerinde

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Verdiğiniz bilgiyle yorum yapmak olanaksız. Biz laboratuar sonuçlarını değil insanın kendisini tedavi ederiz. 5 gün testinin neden istendiğini bilmiyorum ama yumurta sayısı yaşınızla uyumlu ve yeterli. Stres ve ilaçlar etkilemez. Eğer çocuğunuz olmuyorsa bu testler sorunu aydınlatmaz. Doğru bilgilenmek için www.drkutaybiberoglu.com, doktorsitesi / facebook / instagram / youtube biberoglu linklerinde bulacağınız video ve makalelere (Çocuk sahibi olamayan infertil çiftler için temel bilgiler. Ocak 26, 2018 ; İnfertilite Nedir? Nasıl Yönetilir? Haziran 11, 2018 ; Çocuk sahibi olmakta başarısız infertil kadınlara histeroskopi yapılmalı mıdır?*** *** ** ; Erkek infertilitesinde ilaç tedavisi. Aralık 13, 2019 ; Erkek infertilitesi – *** *** ** ; Çocuk isteyen herkese tüp bebek mi yoksa sebebe yönelik tedavi mi? *** *** ** ; Anti-müllerian hormon (AMH) ne işe yarar? – Kritik analiz. Ağustos 20, 2017 ; Çocuk isteyen herkese tüp bebek mi yoksa sebebe yönelik tedavi mi? *** *** ** ; Çocuk sahibi olamayan infertil çiftler için temel bilgiler. Ocak 26, 2018 ; Tüp bebek tedavisi kimlere uygulanmalı? Kimlere uygulanmamalı? Başarı oranları nedir? *** *** ** ) ulaşabilirsiniz.

15 Temmuz 2021 00:16