KA
Soru Sahibi
24 Mart 2008 09:21

Hocam merhabalar,açık havada takribi 30-40 metre uzaktaki kişilerin yüzleri

Hocam merhabalar,açık havada takribi 30-40 metre uzaktaki kişilerin yüzlerini net olarak göremiyorum,yaklaştıkça görüntülerde netleşiyor.Daha önce yapılan muayenede doktor göze virüs bulaştığı tespitinde bulunmuştu.Bu durum için nasıl bir tavsiyede bulunursunuz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Aysun Köylüoğlu
Göz Hastalıkları

tekrar göz muayesi olarak gözde görme bozukluğu veya başka bir hastalık olup olmadığına bakılması gerekir.

31 Mart 2008 20:37