gn
Soru Sahibi
7 Mart 2014 14:11

hocam ltfn cwp

hocam ii günler 2 ay önce 10 haftalık hamileydm önce kalp atışı var denildi bir sonraki muayenede yok dediler düşük yaptırdılar.hamileliğin başından beri bacağımın iç tarafında rahime doğru bir ağrım var özellikle sol tarafta damar çekmesi gibi iğne batar gibi çok farklı bir ağrı.hamileliğmde doktoruma söylediğimde progestan vermişti.düşük oldu 2 ay geçti hala ağrı var şiddetli değil ama yürüdüğmde falan artıyor.biliyorum bir uzman görmeli, görmeden bşy denilemez ama ben fikrinizi almak istiyorum tecrübelerinize dayanarak neden kaynaklı olabilir ihtimaller ne en azından çok tedirginim bebeğin yaşamaması bundan kaynaklı olabilrmi bu kan pıhtılaşması belirtisi olabilirmi.sağlık konusunda yetersiz bir yerdeyim bebeğin olmasına engelse yada yine aynı şeyleri yaşıcksm daha iyi uzmanlar görmeli önemli bşy olma ihtimali varsa iyi bir hastenede muayene olmayı düşünüyorum.yoksa yine buradaki doktoruma gidicm ve o yine ayrı kesici verip göndereck büyük ihtimal.ltfn tecrübelerinizle yardımcı olun mutlaka bir fikriniz vardır seçenekler vardır paylaşırsnz içim daha rahat edeck şimdiden tşkrlr

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Emre Karatekelioğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar, bu ağrı gebelik sonlandıktan sonra da devam ediyorsa detaylı inceleme yapılmasında fayda var. Ama gebelik kaybını bunla ilşkilendirmek yanlış.Kan pıhtılaşması belirtileri bu şekilde olmaz. Bu ilk gebelik kaybınızsa lütfen strese girmeyiniz. Bu ağrılarınızın nedeni yaşam kalitenizi etkilediğinden dolayı arştrılmalı

8 Mart 2014 08:14