Y
Soru Sahibi
24 Ocak 2007 00:00

hocam babam 50 yaşında ve ön baldırında kasılmalar oluyor ve diz kapağı,aya

hocam babam 50 yaşında ve ön baldırında kasılmalar oluyor ve diz kapağı,ayağı ağrıyor.birçok tahlil yaptırdı ve çoğu normal çıktı.sadece glukoz,CK-MB,magnezyum ve fosfor inorganik tahlilleri biraz yüksek çıktı.birçok doktora gitmemize rağmen bir tanı koyulamadı.bu ağrılarının sebebi ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Erdemli
Ortopedi ve Travmatoloji

Sayın Yeşim, Kireçlenme başlangıcı olabilir. Bir fizik tedavi uzmanına gitmeniz doğru olacaktır.

2 Şubat 2007 00:00