VC
Soru Sahibi
26 Haziran 2023 20:43

Hizmet hakkında

Şeyma hocam merhaba; Psikoterapi süreçlerine hangi zaman aralıklarında geliyoruz? Gelme sıklığımız nasıl oluyor? Kaç seansta sorunlarımın üstesinden gelebilirim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba öncelikle, psikoterapi süreçlerimiz şu şekilde ilerliyor, sizin ve bizim ortak olarak uygun olduğumuz saatlerde randevu oluşturuyoruz, randevu sıklığı sizinle ilk görüşmemizde birlikte kararlaştıracağımız bir konu. haftada bir görüşme olmasını tercih ediyoruz fakat sizin durumunuza göre bu sıklık değişebilir. ortalama seans bilgisi vermek de yine ilk görüşmemizden sonra bilebileceğimiz bir durum. başka bir sorunuz varsa yardımcı olmak isterim.

27 Haziran 2023 22:03