UL
Soru Sahibi
28 Temmuz 2016 10:32

Hiv Testi ve Türleri

Hocam korunmalı yurt dışında eskort bayanla anal birlikte oldum.Fakat kondom takmadan önce penisimi ağzına aldı.Fakat cinsel birleşme korunmalı oldu.Ben şüphelenerek 6 hafya,3 ay 4,5 ay 7 ay 10,5 ay ve 1 yıl 20 gün sonra elisa anti hiv testi oldum ve hepsinde hepatitler ve vdrl testide mevcut.Şüphelerim geçmedi sizce başka test olmalımıyım.Bir çok hoca gerek yok dedi.Sağlık bakanlığı hiv tanı rehberi 1 yıla kadar bakılmalıdır diyor.1 yıldan sonra pozitifleşme olurmu.Elisa testi fakat jenerasyonunu bilmiyorum combo combi yazmıyor ve 4.jenerasyon test değil.Sizin fikriniz nedir.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Cevdet Kaya
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Bence de gerek yok Onun dışında şikayetiniz var ise muayene edelim

28 Temmuz 2016 11:35
UL
Soru Sahibi

Hocam merhaba; Penisin sunnet derisine yakin yerde kucuk beyaz birsey cikti 1 tane ama ici sulu sivilce gibi felan degil sigil gibide degil.hafif kabarik sizce nedir hpv Boyle birseymi hpv olabilirmi

7 Aralık 2016 20:33
Prof. Dr. Cevdet Kaya
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Sonuclarin temiz çıkması güzel ama kondilom olup olmadığını ancak muayenede anlarız Geçmiş olsun

7 Aralık 2016 23:26