Au
Soru Sahibi
24 Kasım 2021 09:04

Hissiyat durumu

Hocam merhabalar benim bir sorum olacaktı. Yaklaşık 6 ay önce birgün normal otururken,penisimde orgazm hissi oluştu kriz şeklinde gece inanın sabaha kadar uyuyamadim ve sonraki zamanlar ne zaman stresli bir dönem yaşasam veya cinsel içerikli bir şey izlesem penisimin içinde sanki heran boşalıcakmisim gibi bir hissiyat oluştu.Uroloji polikliniğine gittim,bakirim, hiç ilişkiye girmedim ama yinede idrar testi istedi,testi verdim temiz çıktı.Tanıyı tam koyamadıgini çok farklı bir durum olduğunu nörolojik bir durum olduğunu söyledi.E-nabızda ise mesanenin nöromüsküler disfonksiyonu tanısı yazıyor.Psikolojik Veya  nörolojik olabilecegi söylendi,bu hastaliktan kisa bir süre önce aldatılma süreci yaşamıştım,hem aldatilmayi unut,hem de stres yaşama dediler, hayatımı düzelttim ama yine geçmedi.Uroloji doktoruna tekrar gittim,prostatmi diye sordum prostat değil bu yaşta imkansız dedi toviaz 4 mg verdi 1 ay kullandım ama vücut ilacı kabullendi etkisi azaldi,sonra 8 mg toviaz verdi yutunca da idrarimi düzgün bir şekilde yapamiyorum.Sorun nedir hocam? Kısaca, otururken orgazm oluyorum gibi penisime bir kriz giriyor,saatlerce kriz geçmiyor ama boşalma olmuyor.Boşalsam bile kriz geçmiyor.Sadece toviaz 8 mg krizi önleyebiliyor fakat o İlacı kullanınca da idrarimi tam yapamıyorum. Bir çaresi var mı hocam?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Damla Özyurtlu
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Öncelikle geçmiş olsun Umut bey, hastalığınızın tanısına yönelik ayrıntılı anamnez, nörolojik muayene ve gerekli görülürse tetkik ( MR gibi) gerekmektedir. Eğer nörolojik kaynaklı herhangi bir neden bulunmazsa psikiyatrik muayene önerilir. Sağlıklı günler dilerim.

7 Aralık 2021 12:26