YE
Soru Sahibi
26 Eylül 2020 16:31

His kaybı uyuşma

İyi günler hocam benim el ayaklarda karıncalanma uyuşma bacakta his kaybı ellerde ayaklarda ağrı keçelenme ve bacaklarımda yorgunluk oluyor kilometrelerce yol yürümüş gibi hissediyorum kulak çınlaması baş ağrısı bazen vücudum da gezen geçici ağrılar emar çektirdim temiz çıktı gezmedigim Dr kalmadı araştırdım baya bu yakınmalarim fibromiyalji kaynaklı olabilir mı acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Nur Topcu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba geçmiş olsun. Bu şikayetleriniz fibromyaljiye uysada tetkiklerinizi detaylı bir şekilde değerlendirmek gerekir.Fibromyalji ,nöropati,gıda hasseasiyetlri allerjiler bağırsak flora bozukluğuna bağlı toksin fazlalığı gibi nedenler saptanbilir.Gelin görüşelim. sevgi ve saygılar

29 Eylül 2020 16:48