ca
Soru Sahibi
11 Aralık 2013 18:08

hipospadias ve penis boyu

Hocam iyi çalışmalar ben 23 yaşındayım hipospadias hastasıyım yaptığım araştırmalara göre benim hastalığım coronal hipospadias. İdrar da karşıya iseyememe gibi bir sıkıntım yok benim sorum şöyle hocam evlilikte benim çocuğum olmama olasılığı nedir? Ve penis boyunun küçük olması hipospadiasla alakali bir durummu şimdiden cevaplarinizdan dolayı teşekkür ederim beni bu psikolojik bunalimdan net cevaplarinizla kurtarirsaniz memnun olurum

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Orhan Ziylan
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Ahmet bey, Tarif ettiğiniz hipospadiasın hafif formda olduğu anlaşılıyor. Hafif hipospadias formlarında çocuk olmama problemi hipospadiasa bağlı olarak yaşanmaz. Penis boyunu bilmeden küçük olup olmadığı hakkında yorum yapamam.

14 Aralık 2013 13:50
ca
Soru Sahibi

Penis boyu 13 cm ereksiyon halinde ve testislerinde küçük olduğunu düşünüyorum hocam. Bir sorumda şöyle hocam polislikte sıkıntı olurmu bendeki hipospadias?

14 Aralık 2013 19:46
Prof. Dr. Orhan Ziylan
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Ahmet bey, Penis boyu ereksiyon halinde değil normal halde ölçülür. Sorununuzu internet yoluyla değil bir üroloğa muayene olarak çözmenizi öneririm.

15 Aralık 2013 11:37