KC
Soru Sahibi
1 Temmuz 2018 19:55

Hipofiz mr

Hocam ıı gunler yaklasık 2 yıldır cok sık ıdarara cıkıyorum gunde 7 8 ltreye yakın ıdrar yapıyorum doktora gıttım hipofiz bezi ıcın mr ıstedı fakat ben 15 ay once bas donmesı ıcın beyın mr cekıldım hıpofızde bır sorun olsaydı beyın mrde cıkarmıydı acıklamalarda hipofiz le alakalı bısey yazmıyor ama cd de bılmıyorum doktor beyınde bısey yok dedı

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, Konu uzmanlık alanımla ilgili değildir. Nöroloji ve nöroşirürji hekimine muayene olmanız gereklidir.

18 Temmuz 2018 11:54