tb
Soru Sahibi
28 Nisan 2018 23:31

Hipermetrop astigmat

hipermetrop astiğmat İYİ ÇALIŞMALAR HOCAM OĞLUM 3,5 YAŞINDA HİÇ BİR GÖZ ŞİKAYETİ OLMADAN KONTROL AMAÇLI GİTTİK.TV YAKINDAN İZLEMEZ GÖZLERİNİ BURUŞTURUP KISMAZ ELİNDEKİ BİRŞEYİ İNCELEMEK İÇİN GÖZÜNÜN İÇİNE SOKMAZ ANNESİ KİTAP OKURKEN RESİMLERİ GÖRMEK İÇÇİN ÇOK YAKLAŞMAZ,KREŞ ÖĞRETMENİYLE KONUŞTUĞUMUZDA ODA ÇİZGİ FİLM İZLERKEN KÖŞELERDE VE UZAKTA OLSADA GÖREMİYORUM DEMEZ KİTAP OKURKEN İYİCE BANA YAKLAŞMAZ DEDİ AMA İLAÇLI GÖZ TESTİNDE <R> S 2.25 C 1.50 A166 <L> S 1.75 C 1.50 A 180 ÇIKTI BUNA GÖRE UZAK SEFERİK 1.50 SİLENDİRİK -1.50 AKS 170 SAĞ İÇİN VERİLDİ SOL İÇİNDE SEFERİK 1.50 SİLENDİRİK -1.50 AKS 180 VERİLDİ GÖZLÜK SINIRINDA DEDİ NE YAPABİLİRİM DAHADA KÖTÜ OLUR MU İLERLER Mİ GÖZLÜK KULLANMADAN BAŞA ÇIKMA ŞANSIMIZ VAR MI ve gozluk numaralari dogru recete mi IYI CALISMALAR DILERIM

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler 3.5 yaşında olduğuna göre görmelerine bakılmış ve camla istenilen düzeyde olmadığı belirlenip gözlük verildiğini düşünüyorum.Bu durumda 3-4 ay sonra tekrar görme dereceleri kontrol edilip gözlükler yeniden düzenlenebilir

30 Nisan 2018 11:26