UH
Soru Sahibi
18 Aralık 2021 08:21

Hiperaktivite ve dikkat eksikliği

Merhaba hocam benim 11 yaşına girecek oğlum var hiperaktivite ve dikkat eksikliği tanısı konuldu tedavi için verilen ilaçlar daha kötüye götürünce ilaçları değiştirmek yerine doz yükseltti ler ben kullanmayı bıraktım çocuğuma zarar veriyordu sonra siz denk geldiniz yorumlarınıza baktm herkes çok memnun sizden tedavi metodları yaklaşımınız dan hocam randevusuz sabah erken saatlerde gelip sıra alma şansımız yokmu acaba ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ömer Faruk Akça
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba, Randevusuz hizmet vermemiz mümkün değil maalesef. Çarşamba sabahları haftalık randevularımız açılmaktadır. Meram tıp internet sitesinden ya da *** *** ** numaralı telefondan alabilirsiniz.

20 Aralık 2021 09:05