ÇÖ
Soru Sahibi
28 Haziran 2021 19:46

Hidrosefali ve spina bifida

Ben gebeyim doktorlar bebeğin sırtı açık ve beyni su topladığını söylüyor Diyarbakır'da oturuyorum araştırmalarında siz buldum bunun tedavisi var mı nasıl oluyor duruma göre İstanbul'a gelirim aldirmami söylüyorlar ama ben doğuma kadar gidicem geri dönerseniz çok sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Ş. Kerem Özel
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Özlem hanım ben göztepe eğitim araştırma hastanesindeyim çarşamba günleri polikliniğim var isterseniz gelme imkanınız olursa burada detaylı olarak görüşebiliriz size bebeğin yaşayabileceği sorunları ve bizim nasıl bir takip yaptığımızı anlatabilirim. İyi günler dilerim.

29 Haziran 2021 13:07
ÇÖ
Soru Sahibi

Ağustos ayında gelicem İstanbul'a ozaman yanınıza gelsem olur mu acaba

10 Temmuz 2021 13:06
Prof. Dr. Ş. Kerem Özel
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Ağustos ayının 1. Ve 2. haftası hastanede olacagım sonra yıllık izindeyim bu programa gore gelebilirsiniz. Iyi günler.

14 Temmuz 2021 21:35