GH
Soru Sahibi
27 Temmuz 2019 11:59

Hiç boşalmamak

Cem bey 29 yaşındayım ve sex esnasında on sevişmede olsa boşalma olmuyo ben elimle klitorise dokunup partnerimle anca öyle bosalabiliyorum doğal olarak gerceklesmiyo malesef ve ben hic boşalmadım buda beni cok üzüyo ve insanın umudunu kırıyo tam sexsi anlamam yaşamam gereken bi yaş ve ben hiç o duyguyu yaşamadım ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Hanife hanım merhaba, Yapılan son çalışmalar gerçekte vajinal orgazm diye bir şey olmadığını bütün orgazmların aslında klitoral olduğunu, penisin vajinayı çepeçevre saran klitorisin uzantıların penis tarafından uyarılması sonunu yaşanan orgazmın vajinal orgazm sanıldığını ama aslında uyarı merkezinin klitoris olduğunu gösteriyor. Burada yapılması gereken klitoris uyarısıyla penis içerdeyken alınan uyarıyı eşleştirmek. Köprü manevrası denilen teknikle penis içerdeyken kilitoris uyarısına devam edilir ve boşalma esnasında klitoral uyarı kesilir, orgazm penis hareketleriyle sağlanır. Bu her defasında biraz daha erken kesilerek zamanla yerini tümüyle vajina-penis orgazmına bırakır. Aslında her şey cinsel hazzın beyinde nasıl kodlandığıyla ilgilidir. Bu kodlar yada alışkanlıklar değiştirilebilir yeniden kodlanabilir. Saygılar

8 Ağustos 2019 16:47