KA
Soru Sahibi
27 Haziran 2019 15:37

hepatit b teşhisi

Merhaba, Sayın Hocam yapılan kan tahilimde HBV DNA *** *** ** ALT 21 AST 22 ÜRE 18 çekilen ultrasonda hiç bir patolojik bulguya rastlanılmadı yazıyor doktora sordum karaciğer de bir problem görünmüyor dedi bu yazdığım değerler normalmidir. Lütfen iyi cevaplarınızı bekliyorum devlet memuriyeti söz konusu. Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Esin Şenol
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Normal olmayan virüs miktarıdır Enfeksiyon DR.başvurun tetkik edilmelisiniz

12 Ağustos 2019 16:37