yf
Soru Sahibi
2 Haziran 2018 11:21

Hastalık hakkınds

Merhaba hocam bende 10 yıldır devam eden ishal ve sık idrara çıkma rahatsızlığı var devlet hastanesi beni fakülteye sevk etti araştırma için ama bir şey çıkmadı .ama ben kendimde şunu fark ettim musluk suyundan su içtiğimde (geneldede ondan içiyoruz) çok sık çıkıyorum hazır sulardan içtiğimde ise sık idrara çıkmam yarı yarı iniyor. Sizin görüşünüze göre bende ne tür hastalık var bağırsaklardan olabilirmi şimdiden cevabınız için teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Serab Arslan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

İBS olabilir Huzursuz barsak hastalıpı Başka yorum yapabilmek için tetkiklerinizle birlikte muayene etmem gerek

2 Haziran 2018 19:06
yf
Soru Sahibi

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim Sayın doktorum. Sizin dediğiniz gibi banada ibs dediler ve laroxyl ilaç verdiler kullandım faydası olmadı bu ilaç antidepresan ilaç olduğu için benim tedavime gastroenteroloji doktorumu yoksa psikiyatri doktorumu bakıyor hocam

4 Haziran 2018 03:33
Prof. Dr. Serab Arslan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Gastroenterolog bakıyor Laroxyl aynı zamanda sindirim sistemine de etkili Çünkü İBS aynı zamanda duygu bozukluğu ile ilgili bir rahatsızlık Bırakmayın laroksşli birazdaha alın

4 Haziran 2018 08:22