ÇM
Soru Sahibi
23 Eylül 2021 18:51

Hapşırma problemi ve göğüs ağrısı

Merhaba hocam benim yaklaşık 2 buçuk aydır hapşıramama sorunum var 2 buçuk aydır hapşıramıyorum ilk başta geçer dedim takmadım ama baya zaman oldu geçmedi tam hapşırma hissi geliyor ağzim açılıyor sonra geri gidiyor vücudum artık refleks gibi hapşırığım geldimi geri götürüyor yaklaşık 2 3 gündürde göğsümün sol kısmında bir ağrı hissetmeye başladım bununla bir ilgisi olabilirmi ve bu hapşıramama bir sorun teşkil edermi bir çözümü varmıdır yada 21 yaşındayım bundan daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım hatta günde 2 3 defa rahat rahat hapşırabiliyordum birden olmaya başladı hastanelerden randevuda alamıyorum randevu sisteminde hiçbir hastane randevuda vermiyor ne yapacağımı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Şentürk
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Mevsimsel alerjik rinit gibi bahsediyorsunuz ancak Ayrıntılı muayene yapmak gerekir. (*** *** ** numarasından randevu alabilirisiniiz

11 Ekim 2021 08:52