TP
Soru Sahibi
7 Aralık 2011 15:20

Hamilelik

Tülay Hanım, Hamileliğin Aile Hekimine bildirilmesi gerekmekte midir? Bildirim için neler gereklidir?

2 cevap
Cevaplar (2)

evet bildirilmesi gerekiyor.Aile hekiminizi ziyaret edip son adet tarihi vs bilgileri vereceksiniz

7 Aralık 2011 16:28
TP
Soru Sahibi

Tülay Hanım, Benim aile hekimim sizsiniz sizi arıyorum fakat sağlık ocağı cevap vermiyor . Size naısl ulaşabilirim ? Çalıştığım yerden izin alamıyorum gelmek için. Cevabınızı bekliyorum.

12 Aralık 2011 11:40

PELIN HANIM merhaba ASMnın telefonu degıstı yenısı *** *** ** benim bütün hastalarımdan istedıgım bazı tahliller var(kontrol amaclı) onları yaptırıp sonucları ile bana ugrayabilirseniz memnun olurum -hemogram -TIT -EKG -MEME USG -SERVIKAL SMEAR iyi günler

13 Aralık 2011 15:44