ÇM
Soru Sahibi
4 Aralık 2018 00:03

Hamile kalmış olabilir miyim

İyi günler 17 kasım da erkek arkadaşımla ilişkiye girdik prezervatif içimde kaldı çıkarttık ama adet olmadım günü geçti normalde adet düzensizliğim var ama hamile olabilir miyim yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Adet görmediğiniz oluyor mu? Düzensizlikden kastınız nedir bilemiyorum. 10 güne kadar gecikme olabilir. Hamile olup olmadığınızın en kolay ve kesin yolu beta hcg baktırmanızdır. İyi günler

4 Aralık 2018 00:24