AA
Soru Sahibi
13 Kasım 2021 00:25

Halsizlik hakkinda

Hocam merhaba kolay gelsin hocam hikayesi aşırı karışık bir hastayım gitmediğim doktor kalmadi hocam mide bulantısı ve baş dönmesi vardı mide için mide mikrobu ilaçları kullandım tetra baş dönmesi için Vertigo ilaçları iyi geldi kustum ve sol karin ağrısı başladı mide mikrobu ilaçları bittikten sonra siyah ishal başladı hocam sol karın sigmoud kolonda ağrım vardı sonra siyah ishal gecrdim flagy düzeltti sol karın ağrısı geçmedi karaciğer değerleri de yükselmişti daha sonra flagy kullandım düzeldi daha sonra kendiliğinden sol karin ağrısı da geçti karaciger enzimleri yükselmesi geçmedi kolonoskopi atifik kolit çıktı bişey deilmis daha sonra ezonofil yüksekliği başladı ezonofili kanımı incelediler bişey çıkmadı ama ben halszim ve bunun sebebini bulunamıyor karaciğer yapmazmis 100 civarında degerler ezonofil ile alakalı deilmis geride bisey kalmadı ama. Ben halszm bunun sebebi bulunmuş deil neden olabilir ne olabilir hocam gitmediğim doktor kalmadı hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Eritrosit degerinizin düşmüş olduğunu kan yapıcı ilaçlar kullanmanızı ve demir depolarını dolduracak şekilde uzun süre kullanmanizi öneririm, çünkü çok kanamissiniz. Geçmiş olsun...

13 Kasım 2021 11:53