YM
Soru Sahibi
2 Ağustos 2019 13:47

Hafif derecede skolyoz ve kifoz

Merhabalar hocam ben 18 yaşındayım. Bende çocukluktan beri olan ve o zamandan beri dikkat etmediğim hafif derecede skolyoz ve kifoz var. 1 yıla yakın bir süre olucak ortopedi doktoruna gitmiştim. Bana yüzme ve barfiks önermişti bunun farklı bir yöntemleri var mıdır bundan kurtumanın cevaplarsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba mert skolyoz ve kifozunun hafif oldugunu dusunuyorum.Bu tur sorunlara karsi ozel egzersizler var.Bu konuda deneyimli bir fizyoterapisten bilgi alman faydali olabilir. Gecmis olsun, saglikli yarinlar.

2 Ağustos 2019 14:02