LK
Soru Sahibi
12 Eylül 2019 14:59

Hacamat psikoloji mi düzeltir mi?

Yakup hocam merhaba benim biraz psikolojik sorunlarım var malasef bir türlü ne denediysem nereye gittiysem iyi gelmedi atlamatamadım son olarak bana hacamat tedavisini önerdiler bana çok garip geldi sizlere de danışmak istedim hacamat tedavisi psikolojiye iyi gelir mi bana fayda sağlayabilir mi acaba ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yakup Sezer
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhabalar. Hacamatın vücudumuza bir çok yararı vardır.İmmün sistemi kuvvetlendirici vücuttaki toksit maddeleri atan bir tür detoks yöntemidir.Bu hacamat tüm herkesin sene de en az iki kez yapması gereken koruyucu hekimlik yönünden bir uygulamadır.Sizin sorunlarınız hakkında ayrıca değerlendirme gerekir.

1 Ekim 2019 11:23