DH
Soru Sahibi
15 Kasım 2021 10:47

gut ve zayıflama

merhaba, ben gut hastasıyım. ürik asidim yüksek çıkıyor. ve ilaç kullanıyorum bu sebeple. kolsin ve ürükoliz. zayıflamak istiyorum ve ürik asidin de dengede olmasını istiyorum. zayıflamak için daha önce defalarca girişimim oldu ama yapamadım. artık bırakmıştım. nette gezerken sizin adınaza ve yorumlara rastaladım. bana da yardımcı olabilirmisiniz? Fiyat ne kadar acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Hatice hanım🌸 Gut hastaları için ve ürik asit yüksekliğinde ayrı bir beslenme tedavisi uygulanmaktadır. Kilo vermek için de düzenli bir beslenme programı çok önemli. Genel itibariyle ürik asit yüksekliği için yağlı yiyeceklerden kaçınmanız, etlerin deri ve beyaz kısımlarını tüketmemeniz, küçük balıkları bir süre tercih etmemeniz faydalı olacaktır. Kilo problemi ve gut için mutlaka tahlillerinizi yaptırıp bir uzmanla takip eşliğinde program yapabilirsiniz. Aylık ücretlerimiz 250 tl, ay içinde ücretsiz 2 veya 3 kez de kontrolümüz de bulunmakta🌸 Sevgiler🍀

15 Kasım 2021 12:48