UM
Soru Sahibi
8 Haziran 2018 15:15

Gülüş dizaynı

Merhabalar hocam ben gülüş dizaynı yaptırcam sıkıntım benim gülerken dudaklarım kapanıyor ve dişlerim gözükmüyor dişlerimi çok zor gösteriyorum yaşım 22 yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ece Şengün Gürkaynak
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba, Dişlerin görünürlüğünü etkileyen birçok faktör vardır. Bunların anlaşılıp doğru şekilde tedavi edilebilmesi için detaylı bir ağız içi, ağız dışı ve radyolojik muayene gereklidir. Bu detaylı muayenelerden sonra porselen lamina, e.max kronlar yada zirkonyum protezler gibi tedavi seçenekleri ile istediğiniz gülüşe sahip olabilirsiniz.

8 Haziran 2018 15:30