ÜM
Soru Sahibi
9 Temmuz 2018 00:45

Goz kuruması

Slm hocam babam yaklasık 5 senedır görmuyor göz damarlarının kurudugunu söyluyolar doktorlar ama ben ınanıyorum kı mutlaka bır cözumu vardır babam goruyor ama bulanık ve secemıyor hocam simd iden tesekkur ederim hocam numaramıda yazıyım hocam belkı gelır görusuruzz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Altuğ Çetinkaya
Göz Hastalıkları

Mevlüt Bey, çok geçmiş olsun. Göz damarlarındaki probleme bağlı görememe ya da az görme retina uzmanının konusudur, maalesef benim ilgi alanım değil. Bu konuda uzman olan bir arkadaşıma danışmanızı tavsiye ederim. Sağlıklı günler dilerim...

9 Temmuz 2018 10:03