B.
Soru Sahibi
2 Şubat 2021 11:41

Goz kurulugu

Kataraktligoz Kataraktli goz Hocam saygilar boludan yaziyorum yardimci olursaniz sevinirim goz kurulugu icin deyrex damla systane damla damlatiyorum birini sabah digerini ogleden sonra digerinden bir damls koyuyorum zarari olurmu devamli aliyorum doz azmi cevabiniza tesekkurler Bu danlayı Dr önerisiyle alıyorum başka pratik onerınız yokmu Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Zafer Söyük
Göz Hastalıkları

en son ne zaman goz doktoruna mua oldunuz eger 3 ayi gecti ve hala sonlariniz devam ediyorsa tekrar bir goz doktoruna muayene olmanizi oneririm gecmis olsun dileklerimle

2 Şubat 2021 12:17