BM
Soru Sahibi
9 Mart 2019 14:57

Goz cizdirdim Damla glokom yapti

Merhaba hocam.Ben 2 hafta önce 4 derece miyop olan gozlerimi cizdirdim.bana vigamox ve maxidex isimli bir damla verdiler.goz derecem 0.25 olmustu.maxidex damla 3.gunden sonra baş agrisi goz agrisi yapti.kontrole gittim gozle alakasi yok deyip geri gonderdi doktorum.fakat agrilar artarak gozumde gorme kaybi yapti.2.hafta tekrar gittigimde goz numaram 0.75 ve 0.50 olmuş goz tansiyonum çikarak 40 mmgh olmuş .maxidex yan etki yapmis.tansiyonu dusurduler ancak halen gormuyorum.artik boyle mi kalir gozum.yoksa gormem zamanla duzelir mi.ne yapmam lazim.aydinlatirsaniz sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Müslime Akbaba
Göz Hastalıkları

Gözünüzün durumunu bilmeden birşey söylemek mümkün değil. Sizi ameliyat eden arkadaşımız doğru bilgiyi verebilir.

12 Mart 2019 17:08