TE
Soru Sahibi
2 Mayıs 2019 20:48

Goz ağrısı

Mrh hocam Bnm sol gözümde yağlanma varmış giz dokturu benden mr istedi ilaçlı bugün bugün diye gittim broaey yok gözde var göz doktoruna gideceksin gözünde yağlanma var dedi aşırı agriyor sadece sol gözüm göz damarları iyi göz tansiyonu iyi girme iyi ağrı çok şimdiden tskler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Altuğ Çetinkaya
Göz Hastalıkları

Mrh, yazdıklarınızdan durumunuzu anlamak mümkün değil. MR'la beraber muayeneye gelebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Selamlar, sevgiler...

2 Mayıs 2019 21:02