DM
Soru Sahibi
9 Kasım 2021 12:50

Görme merkezi hücre kaybı

Hocam Gözlerimde 1 yıl önce hipertansiyona bağlı ödem oluştu ödem kendi kendine kurudu ve retina bölgesinde doku kaybı olduğu söylendi şu anda görme merkezinde görme kaybı yaşıyorum size sormak istediğim kök hücre ile bu dokuların tedavisi mümkün mü teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güngör Sobacı
Göz Hastalıkları

Günaydın Kayıpların tam olarak karşılanması mümkün değil; ancak, kök hücre tedavisi ile devam edebilecek kayıplar önlenebilir Saygıyla Dr GS

13 Kasım 2021 11:10