TG
Soru Sahibi
29 Eylül 2021 14:29

Gergin omurlik

Merhabalar hocam. Gergin omurilik sendromu suphesi ile hastaneye gittim. Emarimda gergin omurlik gorunuyor. Emarima bakan beyin cerrahi doktoru gergin omurilik gördgunu ifade etti. Ancak emari yorumlayan radyolog raporda konusun normal boyutlarda sonlandğını ifade etti. Seb veb testlerim normal cikti. Takipli oldgum beyin cerrahi uzmanı net teshis koyabilmek icin emara yuz ustu pozisyonda girmem gerektgni soledi. Ancak hic bir hastane yuz ustu pozisyonda emar cekmedi. Nasil bir yol izlememi tavsiye edersiniz. Teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Bülent Bozyiğit
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Şikayetin nedir onu belirtirsen klinik buna bağlamıdır diye yorum yapayım

10 Ekim 2021 08:52
TG
Soru Sahibi

İdrar inkontinansı nörojenik mesane sendromu ve yoğun bel ağrısı

10 Ekim 2021 08:55
Op. Dr. Bülent Bozyiğit
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Kaç yaşındasın. Ne zamandır şikayet var

22 Kasım 2021 08:56