YG
Soru Sahibi
31 Ocak 2018 11:59

Genel anestezi

merhabalar doktor bey; Ben 30 yaşındayım. beş haftalık gebeyim. Daha erken olmasına rağmen panik atak hastası da olduğum için şimdiden stres yaptım. Benim burnumda eğrilik var buyüzden de bir yanı komple kapalı gibi, genelde konkası şiş. Genel anestezi altında bir problem yaratır mı? Uyanamassam die çok korkuyorum. Tşrk ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yalım Dikmen
Anestezi ve Reanimasyon

Anestezi konusunda endişe etmenize gerek olduğunu sanmıyorum. İyi bir anestezi uzmanı ile daha önceden muayene olarak güvenle ameliyatınızı olabilirsiniz. Gebelik ile ilgili durumunuzun da ayrıca incelenmesi gerekir.

31 Ocak 2018 13:08