BA
Soru Sahibi
27 Ocak 2021 06:24

Geçmeyen Taşikardi Hissi

Merhaba.Midem yemeklerden sonra biraz bulanır gibi oluyor.Kalbim her gün çarpıyor.Çarpmasa bile nabzımı hissetmediğim gün yok.Özellikle yemekten sonra.Sıcak bir ortamda daha da fena oluyorum,reflüm yok.Bazen tırnaklarım  morarıyor.Arada da ellerim karıncalaşıyor.Sürekli olmayarak halk arasında iman tahtası olarak bilinen göğsümün ortası sola doğru acıyor.Bazen biraz fazla yoğun bir gün geçirince nabzım çok daha hızlanıyor ve kulaklarım uğulduyor ya da çınlıyor.Genel olarak nabzım 85 in altına düşmüyor yani en düşük fakat tansiyon değerlerim genelde normal.Bazen de yoğun bir sersemlik hissi yaşıyorum.Hiç stres yaşamadığım zamanlarda da bu durumlarla karşı karşıya kalıyorum.Çevremdekiler psikolojik olabileceğini söylüyor fakat ben bir problem olduğunu düşünüyorum. Neden kaynaklanıyor olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Poliklinik randevusu almanızı öneririm. Önce Psikiatri sonra gerek kalırsa kardiyoloji

30 Nisan 2021 15:10