FD
Soru Sahibi
12 Ekim 2016 12:46

Geçmeyen migren

Hocam yıllardır boyun ve kulunçtan gelen migren ağrılarım var her türlü ilaç kuru iğne ve fizik tedavi gördüm ama hiç bir şekilde Geçmedi aksine artarak devam ediyor. Migren için botoks tedavisini düşünüyorum acaba çözüm olurmu? Size muayene olmak istiyorum hastanenizde migren botoksu yapıyor musunuz ? Iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Botoks yapıyorum ama %70 başarı oranı var.ayrıca sinir bloğu ve radyofrekans tedaviside tedavi seçenelkeri arasında ve botoks dan önceki aşama olarak uyguluyoruz.salı günleri radyofrekans günü müracaat ederseniz.uygun tedaviyi uygularız Geçmiş olsun.

12 Ekim 2016 20:41