EA
Soru Sahibi
15 Mart 2017 22:22

Geçmeyen apse

Merhaba, azı dişime kanal tedavisi ve antibiyotik uygulandı. Ancak diş kökündeki apse halen geçmedi. Hiçbir ağrım yok , ama bu şekilde diş kökünden bir akıntı olması beni rahatsız ediyor. Böyle durumdaki dişi kurtarmanın yolu var mı? Tahsilim dolayısıyla İzmir'de olmadığım için muayeneye gelemiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim, saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Dişin enfeksiyonunun nereye kadar yayıldığına bakmalı. Bazen tedaviye cevap alamayız ve dişin çekilmesi gerekir.

15 Nisan 2017 19:30