YB
Soru Sahibi
14 Haziran 2021 23:47

Gecmeyen agri

Merhabalar.ben yaklasik 3 yildir omuz boyun ve kurek kemigenden yayilan ve koluma kadar innen agrilardan kurtulamadom.nöroloji ortopedi romotoloji kbb teshis koyamadi.akapunktur ozon ostoeterapi boyun ve omuz bölgeme Kortison ignesi yapildi fakat birkac günlük rahatlamadan sonra gene ayni agrilar geldi.hacamat ve sülük tedavisini duydum faydasi olurmu

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. M.Fatih Somuncu
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba Geçmiş olsun öncelikle adılarınızı tam olarak teşhis edebilmek için sizi görmemiz gerekir isterseniz buraya gelin ona göre önerilerimizi size sunalım Dr Fatih Somuncu

15 Haziran 2021 15:26