KD
Soru Sahibi
17 Ocak 2021 23:57

Gebelik şüphesi

Merhaba  Sevgilimle sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık ve üstüme boşaldı ama vajinamın ıçine girmedi öyle hatırlıyorum ya da kızlık zarı delinmesi olmadı bundan 13gün sonra adet oldum adetim her zamanki gibi 7gün sürdü bu ay adetim oldu ama geçen aydaki gibi fazlaca gelmedi yine pedimi doldururcasına geldi ve pıhtı geldi ama okuduğuma göre üstüne görme diye bir şey varmış acaba öyle bir şey olabilir mi üstüne görmede pıhtı gelmez diye okudum ve aklımda çok takıldı hamilelik gibi bir şey olmaz demi

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Melahat Atasever
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar tahlil yapılmadan hamile olup olmayacağınızı bılemeyiz.

18 Ocak 2021 15:23