AA
Soru Sahibi
22 Eylül 2021 21:50

Endişeliyim

Hocam merhaba ben ilk kez böyle bir şey yaşadığım için ne yapmam ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum size danışmak istedim. Hocam erkek arkadaşımla biraz yakınlaştık fakat iç çamaşır çıkartma durumu olmadı. Yüzeysel sürtünme ile ilişki oldu ve sanırım ben de hafif bir ıslaklık vardı ama endişeliyim. Gebe kalabilir miyim bu durumda?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Melahat Atasever
Kadın Hastalıkları ve Doğum

HERŞEY MÜMKÜN .. BURDAN TEŞHİS EDEBİLMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL . MUAYENE OLMANIZ GEREKİR.

1 Ekim 2021 17:06