CS
Soru Sahibi
11 Mayıs 2021 11:22

Gebe Kalamamak

Hocam Merhabalar.Bir yıl boyunca düzenli bir şekilde korunmak için yasmin kullanıp bıraktım. Bir yıldır düzenli ilişki yumurtlama günlerini değerlendirmemize rağmen bir yıldır gebe kalamıyorum.30 yaşındayım ve kiloluyum kilo başlı başına bir etkenmidir gebe kalamamamda .Size gelmek istiyorum regl iken mi gelmem gerekiyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Tuğçe Arslanoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Eğer adet düzeninizi bozuyorsa kilo gebe kalmanızı etkiler. Ancak adetleriniz düzenli ise rahim filmi, sperm tahlili ve sizin hormon tahliliniz mutlaka yapılmalı.

11 Temmuz 2021 08:50