AH
Soru Sahibi
28 Temmuz 2018 18:38

Gastrit reflü

Merhabalar, hocam benim midemde gastrit var. Bana yemek listesi yapabilirmisiniz? Aylık olarak.Karnımda çok gaz oluyor. Yardımcı olabilirmisiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba hakan bey. Gastrit önemli, listesi tabiki yapılır ama size güzelce hayat boyu dikkat edeceğiniz hususların da anlatılması küçük çapta bir beslenne eğitimi gerekir ki rahatsızlığınızın iyileşmesi için. Yüzyüze görüşmeleri tavsiye ederim diyetisyen ile. Ne zaman isterseniz ben de beklerim.

2 Aralık 2018 16:57