AT
Soru Sahibi
8 Ekim 2021 11:05

Fmf hastalığı

Merhaba hocam bende 3 yildir halsizlik yorgunluk ic sıkıntısı denge kaybi göğüs agrisi var 2 ay boyunca bunlari yasarken 6 ay boyunca iyiyim kardiyoloji bölümüne gittim sende fmf var dedi ondan sonra 4 dahiliye uzmanina gittim sende fmf yok dediler ve 3 romatoloji uzmanina gittim onlarda sende fmf yok dediler crp degerim normal karin agrisi atesim olmuyor sadece asiri derecede halsizlik yorgunluk ic sıkıntısı denge kaybi göğüs agrisini bazen cekiyorum cevabiniz icin teşekkür ederim simdiden

2 cevap
Cevaplar (2)

Tipik FMF yakınmalarınız yok. Ataklar halinde gelen 1-3 gün süren şikayetler tariflemiyorsunuz, akciger zarında sıvı birikimi iltihap olup olmadığınin bilinmesi önemli. Diğer romatizmal hastalıklar açısından da muayene ve tetkiklerinizin yapılması için bir romatoloji uzmanina tekrar başvurmanızda fayda var. Geçmiş olsun, sağlıklı günler dilerim.

8 Ekim 2021 12:24
AT
Soru Sahibi

Cevabiniz icin teşekkür ederim hocam gitmedigim bölüm kalmadi akciger karacigerede mr cektim bakildi bisey cikmadi örnek vereyim iyiyken bile arkadaslarla mesela bulusacam o an hemen sanki karabasan gibi bisey direk her yerimi tutuyor doktorlar anksiyete ve fibromiyalji dediler hocam teşekkür ederim simdiden kolay gelsin

9 Ekim 2021 08:46

Tekrardan geçmiş olsun, iyi günler dilerim

10 Ekim 2021 09:03