HN
Soru Sahibi
24 Mayıs 2019 10:42

Fıtık tedavisi

Bel ve boyun fıtığı konusunda denizli acıpayamda bir doktor var konyadan var mı tanıdığınız dedim sizi önerdi ama sizin bel ve boyun fıtığı ile ilgimiz var mı hocam sayfanıza baktığımda daha çok cilt üzerine çalışıyormuşsun gibi geldi bana ama dönüş yaparsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Rana Ecevit
Pratisyen Hekimlik

Merhaba sayın Numan helimoglu 16 yıldan beri tamamlayıcı tip üzerine çalışıyorum ve hastalarım büyük çoğunluğunu ağrı ve allerji oluşturuyor bel ve boyun fıtığı konusunda oldukça yüz güldürücü sonuçlar almaktayım tedavide akupunktur noralterapi perinoralterapi proloterapi kök hücre tedavisi gibi tedavilerin bir yada bir kaçını bırakana uygulamak suretiyle kuşa sürede netice almaktayım saygılar

26 Mayıs 2019 17:06
Dr. Rana Ecevit
Pratisyen Hekimlik

Merhaba sayın Numan helimoglu 16 yıldan beri tamamlayıcı tip üzerine çalışıyorum ve hastalarım büyük çoğunluğunu ağrı ve allerji oluşturuyor bel ve boyun fıtığı konusunda oldukça yüz güldürücü sonuçlar almaktayım tedavide akupunktur noralterapi perinoralterapi proloterapi kök hücre tedavisi gibi tedavilerin bir yada bir kaçını bırakana uygulamak suretiyle kuşa sürede netice almaktayım saygılar

26 Mayıs 2019 17:07