UC
Soru Sahibi
10 Ekim 2018 20:11

Fazla kilo.

Merhaba fazla kilo larimdan sıkıldım zayıflamak istiyorum ancak hızlı kilo vermek istiyorum bu konuda ne yapabiliriz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Cenk Bey, önemli olan zayıflamak değil sağlıklı zayıflamaktır. Çok hızlı kilo kayıplarında yağ kütlesi değil kas kaybı azalır ve bu asla istenmez. Normalde önerilen ayda 4-5 kilo kaybıdır ancak kilonuz belli bir sınırın üstündeyse zaten bu rakamlar artacak ve yağ kaybı olacaktır. En kısa zamanda bir diyetisyenle görüşüp sağlıklı bir şekilde kilo kaybetmeye başlamalısınız.

14 Kasım 2018 11:42