ÜN
Soru Sahibi
24 Aralık 2015 21:26

Estetik dolgu

İyi günler, ben üst ön yan dişim kısa ve çok önde olduğu için üzerine estetik dolgu yaptırdım ama memnun değilim görüntüsünden dişimin üzerinden bu dolgu tamamen çıkarmı ve nasıl bir işlemle çıkartılabilir dişe zarar verilirmi çıkarılırken, bu dolgu yapılırken kendi dişime bir işlem yapılmışmıdır.

1 cevap
Cevaplar (1)

Dolgu yapılırken uygulanan tekniği bilemem, dolayısıyla dişinizin üzerinde ne gibi hazırlık yapıldığını da bilemem. Ancak dolgunuz çıkarılırken dişe hasar vermeyen kesici alet uçları kullanılabilir.

28 Aralık 2015 22:35