fh
Soru Sahibi
5 Ağustos 2017 23:45

erken boşalma

merhaba hocam ben yeni evliyim sorunum erken boşalma 28 yaşındayım ve evlenene kadar cok masturbasyon yaptım vede suan 1 dk nın altında erken boşalıyorum geciktirici sprey aldım yalandanda olsa işe yarıyordu fakat oda günler geçtikte ereksiyonda sorunlar yaşatmaya başladı . internetten araştırmak ne kadar da doğru olmadıgını bilsemde bu sorunum için ne tavsiye edersiniz ilaç yada egzersiz bana yardımcı olursanız cok sevinirim şuan borçlarım cok doktora gözükemiyorum vede tahmin edersiniz pskolojik olarak çok zor bi durum sizden yardım istiyorum şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

hasan bey bu probleminiz çözülür yalnız bir ürologla görüşmneniz lazım geçmiş olsun

18 Ağustos 2017 09:02