SE
Soru Sahibi
5 Şubat 2014 09:03

erekte

hocam merhaba. 23 yaşındayım. ilk kez ilişkiye girdiğimde birleşme olur olmaz geldim ve bir daha penisim kalkmadı. doktora gittim ve sorunumu anlattım bana yaşımın genç olduğunu ama istersem hap verebileceğini söyledi 10 mg hap verdi bulamadığım için muadili ciasal 20 mg alıp ikiye bölüp kullndım.yine pantolonu çıkardığımda inmesine ragmen birleşme oldu ve devamıda geldi. sonraki ilişkide erken boşalmada olsa birleşmeyi birkaç kere sağlayabildim. ama yine son kez pantolonu çıkarınca iniyor zor erekte ediorum erken boşaldım aynı gün yine denememde ne yaparsak yapalım ilişki esnasında iniyor(cinsel hayatım bundan ibaret ve bu olay beni hayatımı olumsuz etkiliyor yardım edin...)

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Orhan Ziylan
Üroloji , Çocuk Ürolojisi

Sorununuzu ilgi alanı androloji olan bir üroloji uzmanı ile çözmeniz gerekir.

9 Şubat 2014 21:10