AM
Soru Sahibi
17 Şubat 2014 14:07

epilepsi

merhaba hocam 4 yasındakı oglumun konusmasında aksama oldugu ıcın nörlojısı doktoruna goturdum ve egg sonucu bılateral senkron keskın dalga aktıvıtesı ızlenmıstır sonuc epıleptık aktıvıte gostern egg hocaam bu sonucla ılgılı epılexx ılac versı sabah aksam 200 ml epılepsının baslangıcı dedı sızce sonuc nedır ve bıze sonucu yorumlarsanız sevınırım saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bu konuda Nöroloji Uzmanı yorum yapmalı, ben değil. Şimdiden geçmiş olsun.

17 Şubat 2014 16:10