DD
Soru Sahibi
17 Eylül 2021 22:40

epidural Kanama

Merhabalar Hocam 8 yaşında oğlum 1 hafta önce bisikletten düştü sol tarafında epidural kanama ( beyin kanaması ) başladı Hemen ameliyata aldılar Dün taburcu olduk durumu şükürler olsun iyi Sizden bilgi almak istiyorum oğlum okula gidecek 2.sınıf olduğu için çocuklar çarpma düşme olma ihtimali yüksek Oğlumu normalle dönmesi için ne zaman kadar gözetim altında tutmamız lazım damarların tekrar yenilenmesi gibi durum var mı Yardımcı olursanız çok seviniriz.

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Hakan Özalp
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Geçmiş olsun ilk 2 ay çok dikkat edin kafasını bir yere çarpmasın 1 ay istirahat etsin

18 Eylül 2021 10:07
DD
Soru Sahibi

hocam sorumuza cevap verdiğiniz için tşk ederim. oğlum yeni çekilen tomografisinde 8 mm hematon göründü. kendiliğinden geçer diyorlar ama riski var mı hocam ilginiz için sağolun

19 Eylül 2021 10:14
Doç. Dr. Hakan Özalp
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Hastayı ve filmlerini görmek kazım en iyisini doktorunuz bilir

19 Eylül 2021 10:22