6 Eylül 2019 00:39

Engelli kardesim

Iyi günler hocam benim kardeşim 21 yaşında küçükken havale geçirmiş ve zihinsel engel durumu var ancak okuma yazması var söylenen bir çok şeyi anlayıp uygulayabiliyor telefon bilgisayar kullanabiliyor acaba az da olsa iyileşme şansı varmi Bazen kendi kendine konuşuyor aniden sinirlenebiliyor Küçük çocuklarla oyun oynar bikmaz bu küçükken oynamadigindanmi Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayla Üçkardeş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Rehabilitasyondan fayda görür, nöbet geçirmesin dıye ilaçlarını duzenli verecek& kontrol edeceksiniz, Davranış bozukluğu varsa psikiyatri yardımcı olsbılır Geçmiş olsun

27 Mart 2020 10:57