ds
Soru Sahibi
15 Ağustos 2014 07:52

emzirme ve akne

Merhaba gaye hanım.1 yaşında bebegim var ve emziriyorum.hamileligimden bu yana akne sorunu yasiyorum.yuzum sivilcelerden dolayi hep kirmizi.ustelik akne skarlarida olustu.emzirdigim icin etkili bsy kullanamiyorum.kullandiklarim eryacne jel,cleocin t,aksil krem bunlarda fayda etmedi hic.cildim pütür pütür hep ölü hucrelerle kapli oldugunu hissediyorum.soyulsa sanirim biraz duzelecek.kremden ziyade artik lazer gibi seyleri dusunmeye basladim.cok iri sivilcelerim yok minikler ve yuzumun heryerindeler.bunlardan ve izlerden nasil kurtulurum sutume zarar vermeyecek ne yapabilirim yardim edin lutfen psikolojim cok bozuldu.ayrıca emzirme döneminde lazer tedavisi yaptırabilirmiyim?şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

evet elbette emzirme döneminde lazer tedavisi olabilır bebeğinizi lazer odasına almamak koşuluyla tabii

22 Ağustos 2014 23:08